Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

   +37062546821     G.malcius

3D modeliai

Norint atsispausdinti produktą su 3D spausdintuvu, reikia turėti jo kompiuterinį 3D modelį. Žinoma ne visi žmonės moka ar nori mokytis kurti 3D modelius. Tam tikslui labai pasitarnauja internetinės svetainės, kur žmonės nemokamai dalinasi savo sukurtais 3D modeliais.

Daugumoje svetainių 3D modelius galima atsisiųsti ir iškart atsispausdinti 3D spausdintuvu, be papildomo taisymo ar paruošimo spausdinimui. Tokiu projektų yra ne vienas todėl bandysime keletą jų aptarti čia: 

 

 

 •  Thingiverse.com – Bene populiariausias ir didžiausias nemokamų 3D modelių skirtų 3D spausdintuvams dalinimosi projektas. Šioje svetainėje galite ne tik pasidalinti savo sukurtu 3D modeliu ar atsisiųsti kitų žmonių įkeltus trimačius modelius, bet ir juos modifikuoti pačioje internetinėje svetainėje. Žmonės talpina viską, nuo namų apyvokos reikmenų iki sudėtingų technikos detalių. 
 •  

 • sketchup.google.com –  Galima rasti visko, nuo mašinos iki šūkų plaukams. Deja, failai pateikiami ne .STL formato, todėl juos reikės konvertuoti. Be to, kai kurie 3D modeliai būna gana netvarkingi, tad juos reikia taisyti prieš 3D spausdinimą.

 •  cgtrader.com –  Lietuvių kūrėjų sukurtas, sparčiai augantis 3d modelių dalinimosi projektas. Jame galime rasti tiek mokamų, tiek nemokamų 3D modelių.

 •  Grabcad.com – Projektas, kuris jau turi sukaupęs 570.000 inžinierių ir 190.000 CAD failų. 

 •  

 •  3dvia.com – Galima rasti įvairių 3D modelių, pasirinkimas iš ties didžiulis. Tinklapyje talpinami ne tik .STL formato failai, bet ir kitų formatų tokių kaip .CAD, .KMZ ir pan failai. 
 •  

 •  cookiecaster.com/casts – Daugybė jau sukurtų sausainių pjaustymo formelių 3D modelių. 

 •  

 •  yeggi.com/ – Nemokamų 3D modelių paieškos svetainė.
 •  

 

 

 

 

Idėja

Turite idėją, kurią galima įgyvendinti  su trijų dimensijų spausdintuvu? Siųskite ją mums ir mes padėsime ją įgyvendinti. 

 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Derinimas

Peržiūrėję idėją, mes susisiekiame su Jumis ir suderinsime gaminimo kainą, plastiko tipą, gaminimo trukmę, gaminio dydį, spalvą, spausdinimo rezoliuciją bei galimas nuolaidas 3D spausdinimui. 

Gamyba

Susitarus su klientu dėl gamybos, pradedamas gaminimo procesas. Gaminiai spausdinami su Craftbot gamintojo 3D spausdintuvais. Pagaminus gaminius, klientas informuojamas apie gaminimo pabaigą. Gaminius galima atsiimti pas mus dirbtuvėse arba jeigu klientas pageidauja gaminiai tą pačia dieną išsiunčiami norimu adresu. 

 

 

Darbo valandos

Pirmadienis: 07:30 - 16:00 

Antradienis: 07:30 - 16:00

Trečiadienis: 07:30 - 16:00

Ketvirtadienis: 07:30 - 16:00

Penktadienis: 07:30 - 16:00

Šeštadienis: Nedirbame

Sekmadienis: Nedirbame 

Rekvizitai

Gediminas Malcius

Švitrigailos g. 7, Vilnius

Sąskaita: LT457300010135356150

Bankas: AB "Swedbank"

Gavėjas: Gediminas Malcius

Individualios veiklos pažymėjimo Nr. 579996

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Kur mus rasti

 Kaip mus rasti

Pelesos g 3,( A2 korpusas, 301 kab. įvažiavimas į teritorija pro Dzūkų g. 2)