Plastikinių detalių gamyba

Mes specializuojamės plastikinių detalių gamyboje naudojant pažangią 3D spausdinimo technologiją. Tai leidžia mums greitai ir preciziškai sukurti įvairias plastikines detales, pradedant mažomis konstrukcijomis ir baigiant sudėtingais komponentais. Pasitikėkite mūsų komanda, jei jums reikia aukštos kokybės plastikinių dalių gamybos paslaugų

Detales gaminame pasitelkdami 3D spausdinimo technologija, kuri iškart sudomino inžinierius, konstruktorius ir gamybos rengimo technologus. Sparti 3D spausdinimo technologija įgalina tiksliai ir gana greitai pagaminti įvairių formų ir sudėtingumo detalės, panaudojant kompiuterinėmis 3D modeliavimo programomis sukurtą trimatį modelį. Ši technologija buvo sparčiai tobulinama, kartu ieškant naujų medžiagų, įrengimų bei jos panaudojimo galimybių.

Pagrindinis šios technologijos skirtumas nuo tradicinių plastiko gaminių gamybos technologijų – gaminiai gaminami ne pašalinant medžiagą nuo pradinio ruošinio tūrio, bet nuosekliai auginant spausdinamo objekto sluoksnius pagal CAD sistemos sukurtą 3D modelį. Šios technologijos dar gali būti vadinamos laisvas kieto kūno formos modeliavimas (solid free-form manufacturing) ar sluoksniuota gamyba (layered manufacturing). 3D spausdinimo pagalba galima greitai įkūnyti konstruktoriaus sukurtą trimatį modelį į realų objektą.

Galime pasiūlyti:

  • Spartų detalių gaminimą.

  • Patrauklias 3D spausdinimo kainas.

  • Nuolaidas ir lanksčias kainas didesniems detalių kiekiams.

  • Įvairias žaliavų spalvas, iš kurių gaminama detalė.

  • Įvairės 3d spausdinimo technologijas.

  • Tokias detalių formas, kuriu negalėtu pagaminti kitos technologijos.

Ko mums reikia:

Norint atsispausdinti plastikinę detalę, mums iš Jūsų reikia tik kompiuterinio 3D modelio (brėžinio), kurį galite atsiųsti mums tiesiai į el.paštą. 3D spausdintuvas tiesiogiai dirba su .stl formato laikmenomis, tačiau galite mums siųsti ir kitų 3D modeliavimo programų laikmenas, konvertuosime jas į .stl už Jus. Jeigu vis dėl to neturite prototipo 3D modelio, vis tiek galite kreipkitės į mus rekomenduosime profesionalius 3D modeliuotojus, kurie padarys trimatį modelį už Jus.

Plastikinių detalių gamybos teikiama nauda:

  • Nėra limitų.

Nėra užsakymo limitų, tai yra galite užsisakyti ir 1 detalės vienetą, galite užsisakyti ir 1000 lygiai tokių pačių detalių;

  • Sutrumpinamas gaminio kūrimo laikas.

Nereikia gaminti prototipų formų arba naudotis brangiai kainuojančių ir užimančių daug laiko CNC staklių pagalba.

  • Lankstumas

Lengvai koreguojamas detalės dydis

  • Originalo Kopija

Sulūžus originaliai detalei galite pasigaminti detalės kopija, o jei yra poreikis galime ją modifikuoti pagal jūsų norus.

Plastikinių detalių gamyba
Plastikinių detalių gamyba