Prototipų gamyba

Mūsų įmonė specializuojasi prototipų gamyboje naudojant pažangią 3D spausdinimo technologiją. Mes padedame inžinieriams, dizaineriams ir įmonėms greitai įgyvendinti savo idėjas sukurdami realius prototipus. Su mūsų pagalba jūsų koncepcijos gali greitai tapti fiziniu produkto prototipu, leisdami jums testuoti ir tobulinti savo projektus efektyviai.

Prototipus gaminame pasitelkdami sparčią prototipų gamybos (Rapid Prototyping) technologiją arba kitaip ji dar vadinama tiesiog 3D spausdinimu. 3D spausdinimas iškart sudomino inžinierius, konstruktorius ir gamybos rengimo technologus. Sparti prototipų gamybos technologija įgalina greitai pagaminti gaminio prototipą. 3D spausdinimas buvo sparčiai tobulinamas, kartu ieškant naujų medžiagų, įrengimų bei jo panaudojimo galimybių.

Pagrindinis šios technologijos skirtumas nuo tradicinių plastiko gaminių gamybos technologijų – gaminiai gaminami ne pašalinant medžiagą nuo pradinio ruošinio tūrio, bet nuosekliai auginant spausdinamo objekto sluoksnius pagal CAD sistemos sukurtą 3D modelį. Šios technologijos dar gali būti vadinamos laisvas kieto kūno formos modeliavimas (solid free-form manufacturing) ar sluoksniuota gamyba (layered manufacturing). 3D spausdinimo pagalba galima greitai įkūnyti konstruktoriaus sukurtą trimatį modelį į realų objektą.

Galime pasiūlyti:

  • Spartų prototipų gaminimą.

  • Patrauklias 3D spausdinimo kainas.

  • Nuolaidos didesnių gabaritų prototipams.

  • Įvairias žaliavų spalvas, iš kurių gaminimas prototipas.

  • Įvairias 3d spausdinimo technologijas priklausomai nuo poreikio.

 Ko mums reikia:

Norint atsispausdinti produkto prototipą, mums iš Jūsų reikia tik kompiuterinio 3D modelio (brėžinio), kurį galite atsiųsti mums tiesiai į el.paštą. 3D spausdintuvas tiesiogiai dirba su .stl formato laikmenomis, tačiau galite mums siųsti ir kitų 3D modeliavimo programų laikmenas, konvertuosime jas į .stl už Jus. Jeigu vis dėl to neturite 3D modelio, vis tiek galite kreipkitės į mus rekomenduosime profesionalius 3D modeliuotojus, kurie padarys trimatį modelį už Jus.

Prototipų gamybos paslaugos teikiama nauda

  • Sumažinama brangių klaidų rizika:

Padeda konstruktoriams pastebėti klaidas, kurias sunku rasti kompiuterio ekrane, kai prototipo konfigūracija labai sudėtinga. Pratęsiamas produkto gyvavimo ciklas atlikus pataisymus ankstyvojoje kūrimo stadijoje.

  • Sutrumpinamas gaminio kūrimo laikas:

Nereikia gaminti prototipų formų arba naudotis brangiai kainuojančių ir užimančių daug laiko CNC staklių pagalba.

  • Ergonomiškumas:

Paruoštą produkto prototipą galima pateikti tiesiai klientui, jog jis galėtu įvertinti sumodeliuoto gaminio ergonomiškumą paėmus į rankas.

  • Gamyba:

3D spausdinimas gali būti naudojama ir galutinei produktų gamybai.

Prototipu gamyba
Prototipu gamyba