Maketų komponentų gamyba

Maketus gaminame pasitelkdami 3D spausdinimo technologija, kuri iškart sudomino inžinierius, konstruktorius ir gamybos rengimo technologus. Sparti 3D spausdinimo technologija įgalina greitai ir tiksliai pagaminti trimačius maketus, pasinaudojant kompiuterinėmis 3D modeliavimo programomis sukurtu trimačiu modeliu. Ši technologija buvo sparčiai tobulinama, kartu ieškant naujų medžiagų, įrengimų bei jos panaudojimo galimybių. Pagrindinis šios technologijos skirtumas nuo tradicinių plastiko gamybos technologijų – gaminiai gaminami ne pašalinant medžiagą nuo pradinio ruošinio tūrio, bet nuosekliai auginant maketo sluoksnius pagal CAD sistemos sukurtą modelį. Šios technologijos dar gali būti vadinamos laisvas kieto kūno formos modeliavimas (solid free-form manufacturing) ir sluoksniuota gamyba (layered manufacturing). 3D spausdinimo technologija galima greitai įkūnyti konstruktoriaus sukurtą modelį į realų daiktą

Galime pasiūlyti:

  • Spartų maketų gaminimą.

  • Tokias maketų formas, kurių kitos technologijos pagaminti nesugebėtų.

  • Architektūrinių maketų komponentus.

  • Pastatų maketus.

  • Kraštovaizdžio maketus.

Ko mums reikia:

Norint atsispausdinti produkto prototipą, mums iš Jūsų reikia tik kompiuterinio 3D modelio (brėžinio), kurį galite atsiųsti mums tiesiai į el.paštą. 3D spausdintuvas tiesiogiai dirba su .stl formato laikmenomis, tačiau galite mums siųsti ir kitų 3D modeliavimo programų laikmenas, konvertuosime jas į .stl už Jus. Jeigu vis dėl to neturite prototipo 3D modelio, vis tiek galite kreipkitis į mus rekomenduosime profesionalius 3D modeliuotojus, kurie padarys trimatį modelį už Jus.

Maketų komponentų gamybos teikiama nauda:

  • Sumažinama brangių klaidų rizika.

Padeda architektams pastebėti klaidas, kurias sunku rasti kompiuterio ekrane, kai maketų konfigūracija labai sudėtinga.

  • Sutrumpinamas gaminio kūrimo laikas:

Nereikia gaminti prototipų formų arba naudotis brangiai kainuojančių ir užimančių daug laiko CNC staklių pagalba.

  • Ergonomiškumas

Paruoštą produkto prototipą galima pateikti tiesiai klientui, jog jis galėtu įvertinti sumodeliuoto gaminio ergonomiškumą paėmus į rankas.

  • Ekonomiškumas

Sutaupote pinigų ir laiko. Gaminimo trukmė 1-3 darbo dienos

Maketų komponentų gamyba
Maketų komponentų gamyba