Raidžių ir skaičių gamyba

Raides ir skaičius gaminame pasitelkdami 3D spausdinimo technologija. Sparti 3D spausdinimo technologija įgalina greitai pagaminti trimatį objektą, panaudojant kompiuterinėmis 3D modeliavimo programomis sukurtą trimatį modelį. Ši technologija buvo sparčiai tobulinama, kartu ieškant naujų medžiagų, įrengimų bei jos panaudojimo galimybių.

Pagrindinis šios technologijos skirtumas nuo tradicinių plastiko gaminių gamybos technologijų – gaminiai gaminami ne pašalinant medžiagą nuo pradinio ruošinio tūrio, bet nuosekliai auginant spausdinamo objekto sluoksnius pagal CAD sistemos sukurtą 3D modelį. Šios technologijos dar gali būti vadinamos laisvas kieto kūno formos modeliavimas (solid free-form manufacturing) ar sluoksniuota gamyba (layered manufacturing). 3D spausdinimo pagalba galima greitai įkūnyti konstruktoriaus sukurtą trimatį modelį į realų objektą.

Galime pasiūlyti:

  • Spartų raidžių ir skaičių gaminimą.

  • Patrauklias 3D spausdinimo kainas.

  • Nuolaidas ir lanksčias kainas didesniems kiekiams.

Ko mums reikia:

Norint atsispausdinti jūsų norimą objektą, mums iš Jūsų reikia kompiuterinio 3D modelio (brėžinio), kurį galite atsiųsti mums tiesiai į el.paštą. 3D spausdintuvas tiesiogiai dirba su .stl formato laikmenomis, tačiau galite mums siųsti ir kitų 3D modeliavimo programų laikmenas, konvertuosime jas į .stl už Jus.Jeigu vis dėl to neturite 3D modelio, vis tiek galite kreipkitės į mus padėsime jį sukurti ar rekomenduosime kur juos galėtumėte rasti.

Raidžių ir skaičių gamybos teikiama nauda:

  • Kiekis:

Nėra užsakymo limitų, tai yra galite užsisakyti ir 1 vienetą, galite užsisakyti ir 1000 vienetų.

  • Sutrumpinamas gaminio kūrimo laikas:

Nereikia gaminti prototipų formų arba naudotis brangiai kainuojančių ir užimančių daug laiko CNC staklių pagalba.

  • Lankstumas:

Galime pagaminti pačių įvairiausiu formų skaičius ir raides.

  • Greita gamyba:

Gaminimo trukmė 1-3 darbo dienos

Raidžių ir skaičių gamyba
Raidžių ir skaičių gamyba